Oddelenie manažérstva zemských zdrojov

Erasmus a návšteva z Univerzity v Mostare

V týždni od 10.10.2016 do 14.10.2016 sme mali na našom oddelení návštevu z Bosny a Hercegoviny, konkrétne z mesta Mostar z Ekonomickej fakulty, z Univerzity “Džemal Bijedič” u Mostaru.
Prostredníctvom programu ERAZMUS nás navštívili doc.dr. Veldin Ovčina a doc.dr. Armina Memič. Obaja nám radi predstavili svoju fakultu, mesto. Rozprávali sme o možnosti spolupráce.
Pre študentov programu MZZ urobili prednášku ohľadom ich univerzity, možnosti štúdia.
Taktiež prednášali spolu s Prof. Ing. Adrianou Csikosovou, PhD. a s Doc. Ing. Katarínou Čulkovou, PhD. v predmetoch marketing a finančný manažment.
Sme radi, že prišli, ďakujeme za ich milú spoločnosť a dúfame v budúcu spoluprácu.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>